menu close menu

Služby

KOMPLETNÍ KADEŘNICKÉ SLUŽBY

Kadeřnictví Koněvova sídlí na Praze 3 a nabízí kompletní kadeřnické služby, trvalou a vyrovnání vlasů, styling, regeneraci a ošetření vlasů. Pracujeme výhradně s produkty značky ALTER EGO. Používáme profesionální barvicí a odbarvovací přípravky, pravidelně absolvujeme školení nových produktů a technik.

Jsou Vaše vlasy poškozené chemickými procesy, bez objemu, vitality a postrádají lesk?

Nabízíme Vám nový, unikátní rekonstrukční systém, obsahující proteiny a keratin od firmy ALTER EGO. Celý systém rekonstrukce začíná důkladným umytím celé délky vlasů šamponem, poté následuje samotná rekonstrukce a vyživení vlasů. Celý proces je dokončen za pomocí stylingových produktů z řady ALTER EGO.

V našem kadeřnickém salonu Vám také nabízíme revoluční novinku v péči o Vaše vlasy Brazilský keratin. Jedná se o čistě přírodní produkt ošetřující vlasy na bázi přírodního keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Dodává vlasům zpět zdraví, hebkost, lesk a sílu. Keratin je protein, který je hlavní složkou kůže, vlasů a nehtů. Keratinová léčba vlasy nejenom uzdravuje, ale zároveň uhladí vlnité a porézní vlasy a to až na několik měsíců.

Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim dárkový poukaz.

Prodáváme dárkové poukazy na libovolnou částku s platností jednoho roku.

Nově v prodeji kvalitní parfémy od francouzské společnosti YODEYMA.

Parfémy Yodeyma, je francouzská společnost, která se skládá z exkluzivních vůní známých značek, jako jsou Dolce & Gabbana, Calvin Klein, DKNY, Nina Ricci, Lancome, Giorgio Armani, Ralph Lauren, Chloé, Lanc´me, Hugo Boss, Dior, Chanel, Gucci a další.

Možnost využití služeb nehtového studia. Káva a čaj zdarma.

Poslední aktuality

Široká nabídka služeb

Úprava nehtů a vlasů na jednom místě současně šetří Váš čas.

Spojte se s námi

Dostanete se k nám odkudkoliv. Jsme přímo u stanice tramvaje č. 1, 9 a 16.